LLoo

freak

art

shop

laboratorium

loo

Laboratorium Loo proponuje wachlarz usług, które mogą sprawić, że poczujemy się wyjątkowo; znajdziemy tu kostiumy na imprezy przebierane, lub do sesji zdjęciowych, wyselekcjonowaną odzież, trochę vintage, trochę freak, bądź jak kto woli staroświecką i dziwną. Swój Loo-k warto dopełnić przez skorzystanie z oferty charakteryzacji i stylizacji. 


Pomysłodawczynią i twórczynią Laboratorium Loo jest Patrycja, artystka wizualna, która aktualnie mieszka w Poznaniu,

portfolio: www.piwosz-patrycja.com

Laboratorium Loo to pracownia Patrycji, która z biegiem czasu ewoluowała. Jak sama nazwa mówi Laboratorium Loo - to miejsce, gdzie tworzy się nowa wartość, jest to przestrzeń do eksperymentów.

Artystyczne kostiumy są docenione i wykorzystywane w różnych projektach fotograficznych, jak na przykład przez berlińską fotografkę Jil la Monaca, dla sesji z zespołem Coma, Sorry Boys...

Fani fotografii znajdują w Wypożyczalni Kostiumów wiele inspiracji, strojów i akcesoriów do swoich prywatnych sesji.

Kostiumolożki z teatrów poznańskich, stylistki z agencji reklamowych eksplorują Sklep Vintage  w poszukiwaniu ciekawych ubrań, których w LLoo nie brakuje.

Patrycja współtworzy projekty taneczno-teatralne, tworząc kostiumy i scenografię do spektaklów pokazywanych  w Polsce, Holandii, Niemczech.

LLoo